Bezplatná inzerce pro domovy pro seniory

 

Jste zařízení pro sociální a zdravotní péči? Máte k dispozici zařízení, nábytek nebo jiné předměty, který byste chtěli poskytnout do jiného zařízení? Nabízíte jako fyzická osoba své služby v sociální nebo zdravotní péči? Obraťte se na nás? Inzerce pro domovy pro seniory zdarma je zde pro vás.

Inzerovat u nás je velmi jednoduché

Stačí, když nám pošlete popis předmětů, služby nebo služeb, které nabízíte, svoji adresu a telefonický kontakt, na který je třeba se obrátit v případě zájmu. Vhodný je také obrázek nebo více obrázků předmětu, který nabízíte. Musí se jednat vždy o originální obrážek nabízeného předmětu, nábytku nebo zařízení. Popis předmětů nebo služeb prosím volte formou emailu nebo přílohy ve formátu MS Word. Inzerci zveřejníme do 24 hodin od přijetí inzerce.

Portál penzista.net si vyhrazuje právo vyloučit inzeráty, které neodpovídají popisu v předchozím odstavci.

Tato služba je bezplatná a výhradně pro služby a produkty poskytované v sociální nebo zdravotní péči.

 

Kontakt:

info@penzista.net

tel. +420 724 746 408

Motomedy
Poskytujeme polohovací lůžka pro domovy pro seniory, LDN, nemocnice, rehabilitační ústavy nebo pro domácí péči

Snadno ovladatelný a kompaktní osobní zvedák - 13 590,-Kč, cena zahrnuje i závěs velikosti XL

Elektricky polohovací lůžko Medicasa MC100, cena s dopravou, matrací a integrovanou hrazdou 12 590,- Kč
Invalidní vozík mechanický Schulte Derne 2790,-Kč
Senioři a společnost
Finance
Zdravotní péče a nemoci
Strava
Chodítko pro seniory Invacare Banjo zánovní - 1190,- Kč
Můj domov

Portál penzista.net nepřebírá zodpovědnost za obsah textu převzatý od třetích stran v rámci komerční, nabídkové nebo jakékoliv jiné prezentace. Veškeré písemné i obrazové dokumenty na portálu penzista.net jsou výhradně vyhotoveny a publikovány pro účely a informovanost čtenářů. Autorské texty i obrázky jsou chráněny autorským právem. Texty lze podstoupit k použití pro jiné účely jen se schválením provozovatele stránek a autora. Pokud někdo používá texty bez vědomí provozovatele stránek a autora pro své vlastní účely, pak se dopouští protiprávního jednání. Penzista.net využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno. Redakci pište na e-mail: info@penzista.net. Pokud chcete informace o inzerci na portálu penzista.net, pište na e-mail info@penzista.net. Ceník inzerce

Vítejte na portálu penzista.net