Inzerce na penzista.net

 

Zveřejnění komerčního nebo PR článku 990,-Kč bez DPH/měsíc na titulní stránce portálu. Po dohodě nabízíme i množstevní slevy za více článků. Po uplynutí 1 měsíce bude článek přístupný z příslušné sekce nebo kategorie portálu a bude dále zahrnut a dostupný na portálu.

Nabízíme i umístění propagačních profibannerů v pravé nebo levé části portálu. Cena 1990,- Kč bez DPH za první měsíc, za každý další měsíc 890 Kč bez DPH.

 

inzerce 22102017

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pro další informace kontaktujte naše inzertní oddělení:

 

GSM: 724 746 408

email: info@penzista.net

Motomedy
Poskytujeme polohovací lůžka pro domovy pro seniory, LDN, nemocnice, rehabilitační ústavy nebo pro domácí péči
Senioři a společnost
Finance
Zdravotní péče a nemoci
Strava
Chodítko pro seniory Drive Migo - repasované - velmi dobrý stav - plně funkční - 1090 Kč
Podsedáky do invalidního vozíku - repasované - různé šíře - 290 Kč
Osobní zvedák Foldy vč. závěsu 13590.- Kč
Fitness pro starší a pokročilé
Invalidní vozík Meyra Eurochair šíře sedu 54 cm 3290,- Kč
Invalidní vozíky renovované - velmi dobrý funkční stav

Portál penzista.net nepřebírá zodpovědnost za obsah textu převzatý od třetích stran v rámci komerční, nabídkové nebo jakékoliv jiné prezentace. Veškeré písemné i obrazové dokumenty na portálu penzista.net jsou výhradně vyhotoveny a publikovány pro účely a informovanost čtenářů. Autorské texty i obrázky jsou chráněny autorským právem. Texty lze podstoupit k použití pro jiné účely jen se schválením provozovatele stránek a autora. Pokud někdo používá texty bez vědomí provozovatele stránek a autora pro své vlastní účely, pak se dopouští protiprávního jednání. Penzista.net využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno. Redakci pište na e-mail: info@penzista.net. Pokud chcete informace o inzerci na portálu penzista.net, pište na e-mail info@penzista.net. Ceník inzerce