Moravskoslezský kraj

 

 

Obec:

Frýdek-Místek
Název zařízení: Hospic Frýdek-Místek
Adresa: J. Pešiny 3640, Frýdek-Místek
Web: www.hospicfm.cz
Email: info@hospicfm.cz
Telefon: 595 538 111
Poznámka: Zařízení má kapacitu 43 lůžek. Z toho 4 lůžka pro poskytování odlehčovacích služeb, 9 lůžek pro poskytování sociálních služeb a 30 lůžek pro poskytování péče klientům v terminální fázi jejich onemocnění a zajištění paliativní péče.

Obec:

Opava
Název zařízení: Charitní hospicová péče Pokojný přístav
Adresa: Charita Opava, Přemyslovců 26
747 07 Opava-Jaktař
Web: www.charitaopava.cz
Email: info@charitaopava.cz
Telefon: 553 612 780
Poznámka: Hospicová péče nemocným nabízí zajištění paliativní, symptomatické léčby. Tato léčba je zaměřena na zvýšení kvality života těžce nemocného člověka, který trpí nevyléčitelnou chorobou v pokročilém či terminálním stadiu a není nutná nemocniční léčba. Jejím cílem není vyléčit či prodloužit život, ale zmírnit nežádoucí příznaky onemocnění.

Obec:

Ostrava
Název zařízení: Hospic sv. Lukáše Ostrava
Adresa: Charvátská 8, Ostrava-Výškovice
Web: www.ostrava.caritas.cz
Email: lukashospic.ostrava@caritas.cz
Telefon: 599 508 505, 599 508 503, 732 178 501
Poznámka: Hospic sv. Lukáše je specializované zdravotnické zařízení, poskytující hospicové služby včetně léčby bolesti, kterou s sebou postupující nemoc přináší. Hospic je určen pro osoby nevyléčitelně nemocné v terminálním stádiu života, nejčastěji s onkologickou diagnózou, jejichž obtíže nevyžadují léčbu v nemocnici a není možné je zvládnout ani v domácím prostředí.

Obec:

Ostrava
Název zařízení: Mobilní hospic Ondrášek, Ostrava
Adresa:
Web: www.mhondrasek.cz
Email: mhondrasek@seznam.cz
Poznámka: Mobilní hospic Ondrášek nabízí rodinám nemocných komplexní poradenství v oblasti péče o terminálně nemocné a poskytuje nemocným specifickou hospicovou péči v domácnosti pacienta. Jedná se o služby zdravotní, ošetřovatelské, sociální, psychologické a duchovní péče. Je členem Asociace poskytovatelů hospicové paliativní péče.

Pomůcky pro sebeobsluhu a obsluhu pacientů

Pasívní antidekubitní matrace bez kompresoru

Čtyřkolová pojízdná chodítka

Úkony v domácí péči

O nemocech a lécích

Stravování ve vyšším věku

Péče o tělo

Domovy pro seniory

Antidekubitní matrace s kompresorem od 1999,- Kč

Doplňky k chodítku od 59, - Kč

Nástavce na WC od 669,- Kč

Infúzní stojany od 1090,-Kč

VIAMOBIL elektrický pohon invalidního vozíku 16590,-Kč vč. dopravy

Elastické bandáže a ortézy

Můj domov

Úkony v domácí péči

Antidekubitní botičky a podložky od 199,- Kč

Portál penzista.net nepřebírá zodpovědnost za obsah textu převzatý od třetích stran v rámci komerční, nabídkové nebo jakékoliv jiné prezentace. Veškeré písemné i obrazové dokumenty na portálu penzista.net jsou výhradně vyhotoveny a publikovány pro účely a informovanost čtenářů. Autorské texty i obrázky jsou chráněny autorským právem. Texty lze podstoupit k použití pro jiné účely jen se schválením provozovatele stránek a autora. Pokud někdo používá texty bez vědomí provozovatele stránek a autora pro své vlastní účely, pak se dopouští protiprávního jednání. Penzista.net využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno. Redakci pište na e-mail: info@penzista.net. Pokud chcete informace o inzerci na portálu penzista.net, pište na e-mail info@penzista.net. Ceník inzerce

Vyberte měnu
CZK Česká koruna
EUR Euro