Opravdu moderní bydlení pro seniory v Dřevčicích

Bře 07 2011

Dřevčice je obec se zhruba 600 obyvateli nacházející v okrese Praha-východ, asi 3,5 km od okraje Prahy, na staré silnici vedoucí z Prahy na Brandýs nad Labem a Starou Boleslav.  V nedaleké vzdálenosti odtud se nachází Černý most. Obec se autobusové spojení s Prahou. V rámci pražské integrované dopravy také DrevcickyPark3spojení se stanicemi metra Černý most a Českomoravská. Od 1.6.2010 poskytuje rezidence Dřevčický Park moderní bydlení pro seniory s vybavením bezbariérových apartmánů. Bydlení kombinuje nezávislý a individuální přístup pro aktivní seniory. Zároveň však také poskytuje plnohodnotnou ošetřovatelskou péči pro seniory se zdravotním omezením nebo postižením. Investorem a majitelem objektu je jičínská společnosti ZEA+ spol. s r.o. Sociální služby jsou zabezpečovány sdružením Dřevčická, o.p.s.

 

Vybavení pro aktivní životní styl seniorů

Park poskytuje dlouhodobý pobyt a krátkodobý neboli odlehčovací pobyt po dobu až 3 měsíců. V případěDrevcickyPark2 dovolené rodinných příslušníků, se seniora stará personál Dřevčického Parku. Po ruce je zde lékařská péče a ošetřovatelské služby. Celý komplex je zajímavě architektonicky řešen a splňuje požadavky pro náplň plnohodnotného životního stylu seniorů. Nachází se zde salonek, hobby kuchyně, knihovna a restaurace. Senioři zde mohou trávit svůj volný čas také se svou rodinou. Komplex je dále vybaven wellness centrem a školicím centrem, které jsou k dispozici i pro externí návštěvníky. Ve wellness centru je vyhrazena doba, kdy si jej klienti Parku mohou užít bez přítomnosti cizích návštěvníků.

Komplex Dřevčický Park nabízí pobyty s ošetřovatelskou asistencí pro seniory a handicapované občany. Osm lůžek je k dispozici pro klienty, kteří jsou zcela odkázáni na cizí pomoc a jsou upoutáni na lůžko.

Navštivte webové stránky Dřevčického Parku a získejte další informace.

Počet komentářů: 0

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..