SENIOR PARKY – síť bezbariérových bytů pro seniory

Říj 26 2013

SENIOR PARK SOKOLEČ u Poděbrad, Středočeský kraj

SENIOR PARK LUŠTĚNICE u Mladé Boleslavi, Středočeský kraj

SENIOR PARK Hrádek nad Nisou – Donín, Liberecký kraj

SENIOR PARK Ostrava – Rychvald, Moravskoslezský kraj


Nabízí komplexní služby pro seniory a handicapované: nadstandardní bydlení v bytových penzionech s pečovatelským servisem a s rozsáhlými možnostmi zábavy a aktivit.


Rezidence Senior Park se svými bytovými jednotkami o velikosti 1+kk a 2+kk vytváří adekvátní podmínky těm, kteří si chtějí zajistit na stáří pohodlí, příjemné a kvalitní zázemí a všestrannou péči.


Celý Senior Park je projektován jako jednopodlažní budova obdélníkového půdorysu, uprostřed stavby je otevřené upravené atrium přístupné ze všech bytů, kolem celého atria vede krytý chodník ze zámkové dlažby, z něhož se vstupuje do jednotlivých bytů. Vně atria se nachází dostatek místa pro relaxaci a odpočinek, nechybí altánek, pergola, venkovní posezení či jezírko a zimní zahrada. Z vnější strany Senior Parku je dostatečná kapacita parkovacích míst, včetně vyhrazených míst pro invalidy. Celá zástavba se nachází přímo ve městě, výhodou tak je blízká a dostupná občanská vybavenost.


Samotné byty mají čtvercový půdorys, jsou koncipovány tak, aby se v nich lidé cítili co možná nejlépe. Celková výměra bytů 2+kk je 48 m2, byty se skládají z předsíně (7,5 m2), obývacího pokoje s kuchyňským koutem (25 m2), koupelny a WC (5,5 m2) a ložnice (10 m2). Byt 1+kk má výměru 34 m2. Samozřejmostí je bezbariérovost.


Vybavení bytu je skutečnou ukázkou moderního bydlení. Ve standardu jsou plastová okna, vnitřní dveře s obložkovými zárubněmi, kuchyňská linka se sporákem a digestoř. V koupelně se nachází sprchový kout se sedátkem, připojení na pračku a závěsné WC,  v každém bytě je přípojka pro TV, internet, každá místnost má samostatnou regulaci teploty.


Senior Park je držitelem mezinárodního certifikátu kvality řízení ISO 9001, což svědčí o tom, že péče a veškeré služby jsou poskytovány na nejvyšší úrovni. O seniory se zde stará vedoucí penzionu, která ruku v ruce s hospodářkou a správcem zajišťují služby jako úklid bytu, dovoz obědů, donáška nákupů, doprava k lékaři a od lékaře. Obyvatelům Senior Parku rovněž pomáhají s veškerými kontakty s úřady a poštou. Aby se obyvatelé Senior Parku cítili co nejlépe, připravuje personál různé kulturně-společenské akce jako jsou výlety za poznáním, koncerty ,  divadelní vystoupení, ale také  oslavy narozenin, svátků, grilování, cvičení apod.


Přemýšlíte o bydlení v Senior Parku? Nejlépe uděláte, když se přijedete podívat a na vlastní oči se přesvědčíte o tom, že stáří může být aktivní, důstojné a plnohodnotné!


Více na www.senior-park.cz


Senior Park a.s. založil v roce 2009 Jaroslav Plesník s cílem vybudovat v České republice síť bytových komplexů pro seniory a handicapované občany. V současnosti společnost provozuje penzion v Luštěnicích u Mladé Boleslavi, v Sokolči u Poděbrad, v Hrádku nad Nisou u Liberce a v Ostravě-Rychvaldě. Další objekty plánuje společnost vystavět po celé České republice, v nejbližší době v Medlově u Brna (předpokládaná kolaudace srpen 2014) a ve Slatiňanech u Pardubic, kde již vlastní pozemky pro tento účel.


Kontakt: Ing. Emil Fedoš, tel. 774 656 656, fedos@senior-park.cz

Počet komentářů: 0

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..