Výstavba bytů pro seniory v Lužci nad Vltavou

Bře 02 2011

Obec Lužec nad Vltavou se nachází ve Středočeském kraji, asi 10 km od města Mělník. Z Prahy se semSeniorKomplex2 dostanete po dálnici D8. Z exitu na 18. kilometru je to pouhých 9 km.

Společnost Eletis s.r.o. v Lužci nad Vltavou začala na jaře roku 2010 realizovat výstavbu nájemních bytů pro seniory. V první etapě společnost postavila 12 bytů. Druhá etapa bude zakončena výstavbou dalších 30 bytů.  Byty jsou určeny pro relativně zdravé seniory, kteří nepotřebují ústavní péči. Byty mají seniorům zaručit klidný a důstojný život.

Měsíční cena nájmu se odvíjí od velikosti plochy bytu a pohybuje se v rozmezí 7000 až 11000 Kč. Nejmenší plocha bytu je 20 m2, největší byt má 40,4 m2. V rámci bydlení budou poskytovány i balíčky služeb, které zahrnují donášky nákupů a obědů, plnou penzi nebo polopenzi stravování v restauraci vzdálené asi 100 m od komplexu. Je možné využít i služby typu manikúry, pedikúry nebo kadeřnictví.

SeniorKomplex1V blízkosti komplexu se nacházejí služby poskytované městem. Na dosah ruky je park a okolní příroda. Lužec nad Vltavou je samostatná obec, která poskytuje svým obyvatelům taktéž široké zázemí. V obci se nachází lékárna, pošta, obchody, restaurace, park, praktický lékař, zubní lékař, sportovní zařízení. Obec má autobusové spojení s Mělníkem a Prahou, navíc i vlakové spojení s Prahou.


Počet komentářů: 0

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..