Nejhezčí nová lokalita 15 minut od Prahy

Pro 16 2013

Nejhezčí nová lokalita 15 minut od Prahy. Takové hodnocení slýcháme velmi často“, říká Ing. Zdeněk Brož, jednatel společnosti Abidea s.r.o., a skutečně není mnoho srovnatelných míst. Stačí vyjet z Prahy po D1 a za 15 minut jste v Dolní Lomnici . Můžete zvolit jednu ze tří tras. Sjezd Velké Popovice a pak si vybrat zda na Stránčice a přes Kunice nebo přes Velké Popovice. Nebo sjet dál do Mirošovic a tam odbočit na Dolní Lomnici. Přes Kunice nebo od Mirošovic Vás na místo dovede silnice s novým asfaltovým kobercem.

Z nových parcel navazujících na současnou zástavbu se vám díky ideální jihovýchodní orientaci a mírně zvlněnému terénu nabízí opravdu překrásný výhled – prostě Ladův kraj.“

Mgr. Jaroslav Antoš, druhý jednatel developerské firmy, pokračuje: „Od začátku bylo naším záměrem připravit lokalitu zcela jiného charakteru, než jaké vznikaly v minulosti kolem Prahy. Proto jsme s architekty dlouho přemýšleli nad koncepcí území, skladbou a rozvržením parcel a celkovým urbanistickým řešením. Díky tomu zde zájemci najdou parcely poskytující dostatek soukromí a na některých si mohou vybrat zda postaví dům se sedlovou nebo pultovou střechou.

Vzorová vila LomniceSamozřejmostí jsou všechny inženýrské sítě – splašková i dešťová kanalizace, voda, plyn, elektro, veřejné osvětlení a nová čistírna odpadních vod. Navíc zde bude datová optická síť provozovaná společností Kosmonet, která poskytne nejen velmi rychlé a stabilní připojení k internetu a kabelovou televizi, ale i mnohé další datové služby, např. pro zabezpečení domů i celé lokality.

Velký důraz jsme kladli na kvalitu projektové dokumentace a také na výběr generálního dodavatele stavby, kde pro nás nebyla nejlevnější nabídka hlavním kritériem. Nakonec jsme vybrali společnost FK Bau a.s., která má mnohaleté zkušenosti a ty nejlepší reference. Dosavadní průběh výstavby nám potvrzuje správnost volby. Do konce tohoto roku bude proveden největší objem stavebních prací. Kolaudace je plánována na červen 2014.

Atraktivitu a kvalitu projektu potvrzuje i skutečnost, že jeho partnery jsou tak významné společnosti jako je ČSOB, REHAU, SIEMENS a ALKOM.“

 

Abidea s.r.o.,
Zelený pruh 95/97, Praha 4
Tel: 605 299 199, 777 199 228
abidea@abidea.cz
www.lomnice-pozemky.cz

Počet komentářů: 0

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..