Jak používat Laparen

Dub 08 2011

Finančně dostupný a podle zkušeností účinný práškový lapač nečistot z ovzduší – Laparen – je originální český vynález prof. ing. Vladimíra Kubánka, DrSc., který využívá patentované organické FridgeLaparen1sloučeniny pro použití jako vysoce účinného lapače vzdušných nečistot. Aplikace organického sorbentu zakotveného na porézním anorganickém nosiči má schopnost na sebe fyzikálně vázat vzdušné nečistoty a pachy chemického i biologického původu.

Přípravek Laparen je vyráběn ve formě prášku, který se nanese v tenké vrstvě například na mělkou mísku a umístí se do prostoru, který má být zbaven nečistot i pachů. Je využitelný v domácnostech, ale i v pracovním prostředí. Tím, že účinně pohlcuje škodliviny valergens ovzduší i pachy, je vhodný do hotelových pokojů, nemocnic, obecně kuřáckého prostředí, prostor, kde jsou chována zvířata, kuchyní i ledniček atd.


 

Složení přípravku:

Vápenaté soli aminokyselin

Hlinito vápenatý sorbent

Voda


Obsah:

400 ml práškového pohlčovače


Účinnost:

Odstraněním biorganických vzdušných nečistot přípravkem Laparen® se snižuje zátěž organizmu způsobená nečistotami obsaženými ve vzduchu a výrazně tak dochází k jeho regeneraci. Přípravek Laparen® také účinně odstraňuje zápach z cigaret, pachy v ledničkách, zvířecí pachy a jiné pachy biologického původu. Účinky Laparenu ocení zejména alergici a astmatici, u kterých ve většině případů dochází po několik dnech k úlevě vedoucí až k vymizení zdravotních problémů.

Obsah jednoho balení vydrží na vyčištění prostoru do 100 m3.

Doba účinnosti je 2 až 4 měsíce od použití přípravku a je závislá na míře znečištění prostředí.

Počet komentářů: 0

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..