Laparen-pohlcuje nečistoty, odstraňuje zápach

Pro 19 2013

laparen1Ekologicky nezávadný přípravek Laparen byl vyvinut jako prášek, který pomocí fyzikálních sil váže nečistoty chemického a biologického původu, a tak snižuje jejich výskyt ve vzduchu. Naše prostředí je kontaminováno nečistotami bioorganického původu, které se dostávají do vzduchu, který dýcháme a do prostředí, v kterém se nacházíme. Tyto nečistoty pochází ze spalování fosilních paliv, pohonných hmot a průmyslové výroby, především chemické.

Významný podíl na vzniku zdravotních potíží mají alergeny. Jsou to látky biologického původu, které vyvolávají nadměrnou reakci našeho imunitního systému – alergii, což se projevuje postupně jako atopický ekzém, kopřivka, alergická rýma nebo astma. Mezi alergeny řadíme látky obsažené ve výměšcích zvířat – koček, psů, hlodavců. Dále sem patří látky vylučované roztoči, pylové alergeny, spóry plísní. Vazbou alergenů na prášek z přípravku Laparen dochází k jejich snížení ve vzduchu. Laparen je proto vhodný pro alergiky a astmatiky, kteří jeho účinek poznají asi do tří dnů. Podstatou přípravku Laparen je organický sorbent zakotvený na anorganickém porézním nosiči, jež je schopný vázat vzdušné nečistoty.

Laparen – odstraňovač zápachů

Laparen odstraňuje ze vzduchu také nepříjemné zápachy, které vznikají při smažení tuků, zápachy v ledničkách, zápach z cigaret nebo zápachy z fenol-formaldehydových a jiných pryskyřic vylučované hlavně novým nábytkem a podlahovými krytinami.

Laparen je zdravotně a ekologicky nezávadný.


Jak používat Laparen


Počet komentářů: 0

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..