PenFriend – čtečka hlasových štítků, ukládá velké množství informací, funguje i jako denní záznamník

Říj 10 2013

Představte si, že máte doma spoustu zavařenin nebo podomácku vyrobených marmelád, jsou třeba v tmavé místnosti, na jejich nálepku špatně vidíte. Pomocí pera PenFriend nahrajete na samoadhezívní štítek vlastním hlasem informaci, například: višňová marmeláda, vyrobena 1. července 2013, použij jako dárek pro nejlepší kamarádky. Tento štítek pak nalepíte na sklenici s marmeládou. Když se ke sklenici někdy v budoucnu vrátíte a budete chtít zjistit, co vlastně ve sklenici máte a co jste s ní zamýšleli, přiložíte na štítek na sklenici pero PenFriend a to vám přehraje vaším hlasem dříve nahraný vzkaz. Tímto způsobem můžete identifikovat spoustu dalších předmětů, které běžně používáte ve vaší domácnosti. Na PenFriend se vejde až 70 h záznamu. Štítků můžete použít až 127 kusů.


Máte doma spoustu alb se staršími fotografiemi z doby, když jste ještě nepoužívali digitální fotoaparát? Nalepte na ně štítky a do nich vložte váš hlasový vzkaz nebo popis. Dovolená v NDR, Warnemunde, Rostock, srpen 1977….líbánky v Chorvatsku v Primoštenu atd. atd.


Štítky jsou vhodné k identifikaci a popisu různých potravin, včetně potravin uložených do mrazících boxů, filmových a hudebních kolekcí, alb s fotografiemi a dalších předmětů v domácnosti. Hlasový značkovač PenFriend lze použít také pro záznam hlasových poznámek. Používá se také ve škole pro značkování učebnic.


Při použití jednoduše umístěte jeden z kódem značených samolepících/samoadhezívních štítků, nahrejte a archivujte své sdělení na PenFriend. Pro přehrání hlasového záznamu, přidržte PenFriend nad štítkem. PenFriend oznámí zprávu/záznam specifický pro každý štítek. Délka zprávy/hlasového záznamu není svojí délkou limitována. Hlasový značkovač PenFriend může obsáhnout až 70 hodin hlasového záznamu. Můžete také stáhnout MP3 soubory (knihy a hudbu) z vašeho počítače. Automatické vypnutí zařízení po třech minutách nečinnosti.


Hlasový značkovač PenFriend nabízí 127 štítků různého tvaru a velikosti, USB kabel, šňůrku na krk a dvě AAA baterie.

Sledujte demonstrační video po kliknutí ZDE.

 

Popis produktu:

– nahrávání vlastního hlasu na samoadhezívní štítky

– přiložením pera PenFriend na štítek nalepený na předmětu ho dokáže identifikovat a sdělit i další pomocí vlastního hlasu nahranou informaci

– umožňuje nahrát MP3 soubory z vašeho PC

– zahrnuje celkem 127 štítků, USB kabel, šňůrku a 2 AAA baterie

Počet komentářů: 0

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..