Praktický stolek do postele – MEDIWOOD

Bře 10 2016

Trvalé nebo dočasné odkázání na lůžko může značně omezovat činnost jednotlivce doma nebo v různých zařízeních s institucionální péčí (nemocnice, domovy pro seniory atd.). Pobyt na lůžku může do značné míry omezovat nebo znemožňovat činnosti, které jsou důležité pro aktivní režim pacienta. Spoustu činností, které by mohl dotyčný provádět, umožňuje praktický stolek MEDIWOOD, který se volně ukládá na postranice (levou, pravou) postele. Portál penzista.net je autorem dvou typů těchto stolků na postranice k lůžku pro domácí péči nebo nemocniční lůžka.

MEDIWOOD 100KB (šířka stolku 100 cm)

MEDIWOOD 110PB (šířka stolku 110 cm)

Stolek MEDIWOOD je vytvořen z NDF desky s foliovým potahem v bílé nebo světle béžové barvě, hladký povrch stolku umožňuje velice snadnou omyvatelnost stolku. Povrch stolku je velmi hladký. Manipulace bezpečná, všechny hrany stolku jsou zaoblené a je tedy eliminováno riziko poškození. Stolek snese poměrně značnou zátěž. Je vhodný pro spoustu činností nemocného, přičemž dotyčný nemusí opouštět lůžko a zůstat pohodlně v posteli. Stolek má kovové úchyty k zavěšení na postranici, boční lišty pro fixaci stolku na postranice.Činnosti, které je možné díky použití stolku MEDIWOOD provádět přímo v posteli:

–          Konzumace jídla (snídaně, obědy, večery). Stolek je hluboký 40 cm. Je to dostatečná hloubka pro položení malých a velkých talířů. Zadní hrana je vybavena lištou, která zabraňuje možnému vypadnutí nádobí ze stolku.


–          Rukodělné a různé aktivizační činnosti.


–          Četba knih, novin, časopisů, luštění křížovek.

 


Spodní strana stolku je opatřena dvěma železnými háky, které nijak nebrání v plnohodnotném užívání stolku. Jejich účel je čistě praktický. Pokud stolek nepoužíváte, můžete ho pomocí těchto háků zavěsit na pravou nebo levou postranici postele. Díky tomu se nemusíte zaobírat skladováním a přemísťováním stolku, pokud se nepoužívá.

Praktické stolky na postranice MEDIWOOD 100PB, MEDIWOOD 110KB:

– aktivizují jedince, kteří jsou většinu času během dne připoutáni na lůžko

– šetří čas personálu zdravotnických zařízení (nemocnice, kliniky) nebo zařízení sociální péče (domovy pro seniory, pečovatelské domy). Odpadá nutnost přemísťování osob z postele do jídelny

– není jen kusem nábytku, splňuje spoustu praktických účelů.

 


V závislosti na vzdálenosti postranic postele jsme schopni dle požadavku zákazníků nastavit stolek tak, aby byl použitelný pro jakoukoliv vzdálenost postranic.

 


V případě zájmu volejte zákaznický servis penzista.net: 724 746 408 nebo pište na info@penzista.net.

Stolek je možné objednat na www.penzista.net. V případě odběru 5 a více ks poskytujeme množstevní slevy.

 

 

Aktualizace: 3. ledna 2015

Počet komentářů: 0

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..