Jak vylepšit milostný život ve zralém věku

Dub 27 2017

Naplněný sexuální život je možný v každém věku. Co doporučují odborníci? Například, že ideální čas je ráno před snídaní.

Mluvte spolu o tužbách a přáních

Ve zralém věku se mění naše tělo, a proto se mohou měnit i naše potřeby při sexu. Je důležité o tom s partnerem mluvit. Ve zralém věku je na to více času. Děti bývají z domu. Z toho důvodu může být tak sex lepší a jemu věnováno více experimentů a vášně. Muž se například stydí, protože jeho penis reaguje pomaleji než dříve, a proto se drží zpátky. Takováto nedorozumění jsou typická. Proto je vhodné mluvit s partnerem o svých potřebách. Jen tak se mohou navzájem dozvědět, co si přejí. Dámy, překvapte například svého partnera novou kolekcí spodního prádla.

Při poruchách erekce pomáhá terapie dvojnásob

milostny zivot pres 50

S partnerem je vhodné mluvit o svých a vlastních potřebách

To, že penis potřebuje ve vyšším věku více stimulace, je běžné. Přesto i tak každý třetí muž ve věku mezi 60 a 69 lety má problémy s erekcí. Na vině bývají poškozené cévy, zvýšená hodnota cholesterolu v krvi nebo cukrovka. Správná léčba těchto diagnóz neléčí pouze samotnou nemoc, ale dokonce často znovu naplňuje i sexuální život. Pomáhá proto větší manuální stimulace penisu. U žen bývá v menopauze méně citlivý klitoris, proto pomáhá ho rovněž více dráždit mechanicky.

Uvolnění měchýře

Krátce před orgasmem dochází k nepříjemnému napětí měchýře. V mnoha případech pomáhá nějakou dobu před stykem nepít nebo si před souloží zajít na toaletu. Mnozí se cítí jistěji, když mají vedle postele připravený ručník nebo volí matraci s podložkou, která je neprodyšná pro moč. Kondomy jsou praktické, pokud se muž obává, že uvolní moč. Vyzkoušejte polohy, které netlačí při styku na měchýř, jako je například misionářská. Lepší je volit milostnou polohu lžičky, jako dvě lžičky přiložené v příborníku k sobě. Tělo na tělo.

Lehněte si s partnerem na bok a mírně pokrčte dolní končetiny v kolenou. Žena leží před mužem, mírně výše oproti muži. Žena je jakoby schoulena v klíně partnera. To mj. symbolicky zachycuje muže jako jejího ochránce. Muž se k ženě tiskne a zasouvá zezadu penis do pochvy. Pro ulehčení mu žena může pomoci nasměrováním pánve a mírným nazdvihnutím horní nohy.

Navlhčení pochvy před stykem

Nízké hladiny estrogenu v období klimaktéria utváří sliznici v pochvě tenčí a zranitelnější. Dobře snášené zvlhčující gely z lékárny se postarají o dostatek vlhkosti v pochvě. Doporučuje se takový gel, který se může nanášet i na penis. Gel sám penis stimuluje.  Vhodné je také nechat si více času pro milostnou předehru a nehledět pouze na vyvolání orgasmu.

Ideální čas je ráno před snídaní

Hladina testosteronu je nejvýše. Pár je odpočat po dlouhém spánku. Stačí i pouhé mazlení, nemusí se jednat vždy pouze o orgasmus. Důležité je být blízko u toho druhého, nejlépe v objetí a zažít něhu.

Autor:

-jpo- Zpracováno podle domácích a zahraničních zdrojů

info@penzista.net

Počet komentářů: 0

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..