Penzion pro seniory GRADO v Příbrami s velkým množstvím nadstandardních služeb

Pro 16 2013

Čistý vzduch, snadná dostupnost do Prahy, krásné okolí, voňavé Brdské lesy. To vše je  město Příbram, které poskytuje veškeré kulturní vyžití. Je známé pro svoji hornickou historii. Nachází se na známé říčce Litavce. Penzion pro seniory GRADO se nachází v budově, která v šedesátých letech minulého století sloužila jako posádková ubytovna. Po rekonstrukci byl tento objekt přeměněn v penzion pro seniory. Široké a dlouhé chodby poskytují dostatek prostoru, což je pro penzion výhodou.

Velké množství nadstandardních služeb

Penzion GRADO poskytuje velké množství nadstandardních služeb. Mezi ně patří ošetřovatelské služby, fakultativní a nestandardní služby, parkování klientů, pronájem garáže v areálu zařízení a skladování věcí, zařízení pokojů s pomocí architekta, možnost ubytování rodinných příslušníků na určitou dobu, zajištění  nákupů, zajištění specializovaných odborníků (psycholog, stomatolog…), fakultativní výlety do kin, divadel a do kostela atd., služby kadeřníka, pedikérky, maséra a fyzioterapeuta. V penzionu je dostupný internet.

Nákupní servis zajištovaný zaměstnanci penzionu

Nakupování je zajišťováno zaměstnanci penzionu. Do penzionu pravidelně dochází prodejci, kteří prodávají své zboží jako například oblečení. Prodeje se odehrávají ve společenské místnosti penzionu.

Kontakt:

Penzion pro seniory

V Lukách 293

261 01 Příbram I.

email: info@penziongrado.cz

www.penziongrado.cz

Počet komentářů: 0

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..