NurseTab IP představuje inovativní řešení pro nemocnice, kliniky a domovy pro seniory

Kvě 24 2014

NurseTab představuje moderní signalizační systém sestra-pacient nové generace pro 21. století. Zahrnuje pokojovou jednotku i jednotku do sesterny s barevnou dotykovou obrazovkou. Pracuje s drátovou nebo bezdrátovou IP technologií.

Vedle standardních funkcí umožňuje:

Přenos hovoru i obrazu mezi klientem a sestrou

Elektronickou evidenci provedených činností přímo na pokoji (úklid, péče, lékařské záznamy). Představuje tak další generaci protokolování ošetřovatelské péče

Kontrolu nočních obchůzek

Výběr jídel z aktuální denní nabídky

Záznam a archivaci provozu, vyhodnocení chování personálu

Interaktivní systém sestra-pacient


NurseTab zaznamenává všechny druhy služeb.  Jakékoliv aktivity jsou okamžitě přihlášeny pracovníky a data jsou dostupná pro budoucí použití. Získáváte tak okamžitý, přesný a úplný přehled o všem, co se děje na vašem zařízení .

Založen na IP nebo Wi-Fi technologii

NurseTab je založen na IP nebo Wi-Fi technologii, takže jej lze použít jako pevný nebo bezdrátový systém . Můžete se také připojit  do jiných zdravotnických zařízení pro zajištění komplexní zdravotní péče pro pacienty. Data jsou okamžitě k dispozici k dalšímu zpracování pro statistiky, zprávy atd.


NurseTab umožňuje komunikaci mezi pacienty a ošetřujícím personálem a stává se tak ještě více interaktivní a osobní , protože nabízí hlasovou i obrazovou komunikaci . Zdravotní sestry mohou okamžitě rozpoznat zdravotní stav volajícího a vhodně reagovat.

 

 

 

 

 

V případě zájmu o předběžnou cenovou kalkulaci nebo instalaci volejte 724 746 408
nebo pište na info@penzista.net

Počet komentářů: 0

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..