Počítačová literatura pro seniory

Dub 11 2011

 

NotebookProSenioryKniha

S knihou Notebook pro seniory se naučíte ovládat myš, klávesnici a touchpad. Připojíte notebook k Internetu nebo k fotoaparátu. Seznámíte se s Windows 7. Začnete používat internet, budete psát e-maily a budete v kontaktu se svoji rodinou. Nastavíte si notebook tak, aby se vám s ním dobře pracovalo. Na notebooku budete sledovat své oblíbené televizní nebo rozhlasové pořady.

 

Cena 199,-Kč     Pro objednání volejte 724 742 772

 

 


PocitacProSenioryKnihaNaučíte se správně zapojit a vypnout či uspat počítač. Ovládat myš a pohybovat se v prostředí Windows. Vytvářet složky, ukládat a posléze nacházet soubory. Psát a tisknout vlastní texty ve Wordu. Vytvářet a upravovat tabulky a grafy v Excelu. Stahovat, prohlížet a upravovat digitální fotografie. Poslouchat na počítači hudbu a sledovat filmy. Prohlížet webové stránky a psát e-maily. Bránit se virům a jiným nebezpečím z Internetu. Vše je přizpůsobeno potřebám seniorů. Kniha nevynechává žádnou důležitou kapitolu.

 

Cena 199,-Kč   Pro objednání volejte 724 742 772  

 


DigitalniFotografieProSenioryKniha vás provází prací s digitálním fotoaparátem od prvního seznámení, popisu jednotlivých funkcí a nastavení až k editaci snímků a zpracování fotografií v počítači. Vše je přizpůsobeno potřebám seniorů. Kniha nevynechává žádnou důležitou kapitolu. Kniha přináší dobrou orientaci v záplavě novinek. Naučíte se tu mimojiné jak vytvořit hezký snímek a zvládnout kompozici, jak pracovat s jednotlivými prvky na fotografii, jak vybrat správné osvětlenmí a další.

 

Cena 199,-Kč     Pro objednání volejte 724 742 772

 


 

  

 

 

 


Počet komentářů: 0

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..