Retro gramofon Hyundai s funkcí RIP vám umožní uložit předehrávanou písničku z gramofonové desky

Lis 17 2013

Ten, kdo má spoustu gramofonových desek, ale starý gramofon už dosloužil, nebo nemá takový zvuk jako dříve, jistě ocení jedinečný gramofon Hyundai RTCC 513 s CD i kazetovou mechanikou. Zařízení obsahuje USB vstup, díky kterému můžete obsah gramofonové desky nebo kazety snadno převést do formátu MP3. Doba vinylových kotoučů se opět začala hlásit o slovo.


Gramofon s CD Hyundai RTCC 513 RIP na první pohled zaujme svým retro designem v barvě dubu mořeného na wenge. Pro přehrávání gramofonových desek je vybaven funkcemi autostop, automatické spuštění jehly a třemi rychlostmi (33/45/78), tak jak jsme byli vždy z minulosti zvyklí při přehrávání vinylových nosičů.


Snadné ovládání CD mechaniky zajistí LCD displej a pro všestranné využití je gramofon doplněn také o kazetovou mechaniku.


Pro poslech rozhlasových stanic je gramofon s CD Hyundai RTCC 513 RIP vybaven FM/AM tunerem. Jeho ovládání je manuální, přičemž ručičkový ukazatel jen umocňuje retro design.


Gramofon s CD Hyundai disponuje USB vstupem, díky němuž se stává opravdu špičkovým přístrojem. S jeho pomocí velmi snadno převedete obsah starých gramofonových desek, či kazet do formátu MP3 na flash disk. Takto lze nahrávat i rozhlasové vysílání. Výkon je 2 x 3 W. Rozměry: 500 mm  šířka x 210 mm výška x 340 mm hloubka.

Počet komentářů: 0

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..