Den seniorů s Kristiánem 7.10.2015

Zář 04 2015

 

Možná přijde i Kristián aneb procházka historií české zábavy. Pořad plný scének, písniček, tanečních revue a překvapení.


Co kdybychom si připomněli ty, kterým jsme se smáli? Nemyslíme smát se NĚKOMU, ale NĚČEMU,  nebo S NĚKÝM! A nejlépe právě S VÁMI! Už kdysi v dobách “Kristiána” přeci existovali lidé, kteří uměli rozesmát. A nebylo jich málo. Kdo bude první na řadě? Co třeba Vlasta Burian?  V zábavném pořadu projdeme historií zábavy u nás. Setkáte se s řadou osobností od Vlasty Buriana až po dnešní dobu ve scénkách a známých písničkách. Program vznikl pod dohledem pana Gustava Oplustila (Síň slávy Týtý za .přípravu zábavných programů) ve stylu “Televarieté”.


Účinkují:

 

Marek Dobrodinský, Lída Razimová, Dalimil Klapka, Jarka Stránská, Michal Roneš, Dana Chytilová.


Písničky nejen ze své semaforské éry vám zazpívá JIŘÍ HELEKAL. Jako host vystoupí legendární RICHARD ADAM s písněmi R.A.Dvorského. Program báječně doplňuje taneční Spolek elegantních dam v nádherných kostýmech! Nesmějte se doma sami, přijďte se smát s námi. Na webových stránkách máme videoukázky z představení, v příloze informační letáček a několik fotografií.


Představení je jistě reprezentativní a udělá divákům radost.


Kontakt Divadlo U Hasičů
Římská 45
Praha 2
12000


telefon pokladna: 222 518 716

fax: 222 516 910

email: info@divadlouhasicu.net

 

 


Počet komentářů: 0

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..