Hudební a divadelní Sedmihorské léto 2017 startuje 30. června

Kvě 31 2017

Do začátku osmého ročníku hudebního a divadelního Sedmihorského léta zbývá už jen pár týdnů. Co letos organizátoři tohoto kulturního celoletního pásma akcí připravili pro diváky a příznivce dobré kultury?

Mezi hudební osobnosti, které vystoupí v rámci Sedmihorského léta se letos řadí Pavel Šporcl, který vystoupí

SEDMIHORSKÉ LÉTO

s veleúspěšným představením Bacha na Šporcla II. Tento světoznámý virtuóz v doprovodu Collegia českých filharmoniků představí barokní koncert pro housle, smyčce a basso continuo J. S. Bacha, nebo nejnovější počin – virtuózní variace pro sólové housle skladby „Kde domov můj“. Koncert v atmosférou nabitém prostředí odehraje také skupina Hradišťan včele s Jiřím Pavlicou, skvělá Marie Rottrová se skupinou Neřež, nebo oblíbená kapela Čechomor.

sedmihorske leto 2017

ZAHRANIČNÍ OSOBNOST 2017 – PADDY KELLY Z KELLY FAMILY
Kdo by neznal legendární skupinu Kelly Family? Lídr, nejznámější a nejvýraznější osobnost této kapely Michael Patrick Kelly – znám především jako Paddy Kelly – bude po skupinách Alphaville a Smokie dalším zahraničním interpretem, který vystoupí v Českém ráji. V rámci festivalu Happy Faces Festival se můžete těšit také na Alžbětu Kolečkářovou, Public Relations a Vlastu Horvátha. Paddy Kelly vystoupí jako zlatý hřeb festivalu a představí největší hity z éry Kelly Family i ze svého nejnovějšího alba, které právě vydává.

SPECIÁLNÍ PROGRAMY… A BUDE SE SLAVIT
Každý rok se na Sedmihorském létě najde nějaký oslavenec. Ani v roce 2017 tomu nebude jinak. Top kapela z folkrockové scény – AG FLEK – oslaví na koncertě v Sedmihorkách u Turnova neuvěřitelných 40 let na scéně! Půjde o jedinečnou událost, kterou si nemůže nechat ujít žádný fanoušek tohoto žánru! Kromě oslav se ale letos dočkáte také speciálního programu připraveného jen pro Sedmihorské léto. Václava Neckáře a kapelu Bacily doprovodí smyčcový kvartet. Kouzelný koncert s neobvyklými aranžemi bude opravdu nezapomenutelným zážitkem.

DIVADELNÍ LAHŮDKY A NA DVACET HERECKÝCH OSOBNOSTÍ

SEDMIHORSKÉ LÉTO

Sedmihorské léto se tradičně skládá z koncertů, ale i divadelních představení. Divadla jsou opět vybrána s náležitou pečlivostí tak, aby se divák pobavil, odpočinul si a především se zasmál. Tuto pohodu letos doplní na dvě desítky významných hereckých osobností! Těšit se můžete na Lukáše Vaculíka, Lindu Rybovou, Martinu Hudečkovou, Sašu Rašilova, Josefa Cardu, Václava Vydru, Rudolfa Hrušínského, Jana Šťastného, Mahulenu Bočanovou, Vlastu Žehrovou, Zbyška Pantůčka, Davida Prachaře a mnoho, mnoho dalších. Čtyři skvělé situační komedie – Miláček Anna, Hvězdné Manýry, Nebyla to pátá, byla to devátá a Rukojmí bez rizika – jsou zaručenou dávkou pro krásnější léto.

SEDMIHORSKÉ LÉTO STARTUJE MILÁČKEM ANNOU
Světově proslulá situační komedie o tom, že není šikovné přivést si domů milence ve chvíli, kdy má manžel v ložnici svou přítelkyni. Ještě, že je tu pohotová hospodyně Anna… nechte se pobavit a překvapit jak vše dopadne a zároveň příjemně odstartujte prázdniny ve vybrané herecké společnosti! Sedmihorské léto startuje 30. června.

Více informací a vstupenky na: www.sedmihorskeleto.cz
facebook: https://www.facebook.com/sedmihorskeleto

PROGRAM SEDMIHORSKÉ LÉTO 2017:

 1. 06. – MILÁČEK ANNA – divadelní představení
  06. 07. – HVĚZDNÉ MANÝRY – divadelní představení
  13. 07. – PAVEL ŠPORCL – BACHA NA ŠPORCLA II
  20. 07. – NEBYLA TO PÁTÁ, BYLA TO DEVÁTÁ – div. představení
  27. 07. – VÁCLAV NECKÁŘ & BACILY se smyčcovým kvartetem
  01.08. –  AG FLEK – 40 LET NA SCÉNĚ, speciální host: ZHASNI
  03. 08. – HRADIŠŤAN & JIŘÍ PAVLICA
  17. 08. – MARIE ROTTROVÁ & NEŘEŽ
  19. 08. – PADDY KELLY (frontman KELLY FAMILY) & HAPPY FACES FESTIVAL
  24. 08. – RUKOJMÍ BEZ RIZIKA – divadelní představení
  31. 08. – ČECHOMOR

 

FOTO info:

Martina Hudečková – vystoupí i letos v rámci první akce SL – Miláček Anna, na fotografii z roku 2016 v komedii Rodina je základ státu
Pavel Šporcl – vrací se na SL po dvou letech, v roce 2015 vystoupil se svým projektem Gipsy Way Ensemble, nyní s veleúspěšným projektem Bacha na Šporcla II

www.sedmihorskeleto.cz

Počet komentářů: 0

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..