Výstava Senior handicap a 6. ročník Lázeňského veletrhu

Kvě 11 2015

Ve čtvrtek dne 11. června 2015 se otevřou brány VÝSTAVIŠTĚ v LYSÉ NAD LABEM a budou otevřeny každý den od 9 do 17 hodin až do neděle 14. června 2015, pro všechny kdo má zájem o:

 


– kvalitní lázeňské pobyty a rehabilitační péči

– zdravotní pomůcky a služby pro různé druhy handicapů

– kreativitu v každém věku

– udržení kondice aktivního a činorodého přístupu k životu v důchodovém věku

– všeobecné, zájmové i neprofesní vzdělávání v pozdějším věku

–  výtvarné soutěže

– květiny a zeleň

– příjemnou zábavu.


6. ročník Lázeňského veletrhu si klade za cíl nabídnout široké odborné i klientské veřejnosti možnost lázeňské, rehabilitační a relaxační péče včetně poradentství zdravotních pojišťoven ohledně úhrady lázeňských pobytů atd.


Výstava Senior – Handicap je především o síle a odhodlání překonávat překážky a žít plnohodnotný aktivní život navzdory vyššímu věku či fyzickému nebo psychickému postižení. Je zaměřena na podporu fyzické a psychické kondice a rozvoj generačního dialogu. Součástí výstavy je i soutěž na téma “Šikovné ruce našich seniorů”, soutěž pro handicapované “Svět mých radostí” a výtvarná soutěž pro děti a mládež na téma “Nejhezčí chvíle s kamarádem” a “Slunce svítí na všechny”.


Výstava Růžová zahrada je především o atraktivních květinových aranžmá z růží, lilií a dalších okrasných květin doplněná balkónovými a hrnkovými květinami a zelení.

Počet komentářů: 0

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..