Co s našimi seniory v letních měsících v Praze?

Čvn 27 2011

Projekt SENIOR HELP  nabízí  možnost  zajištění služeb společenského charakteru pro ty, kteří nemají na svého blízkého či seniora dlouhodobě nebo jednorázově (např. v čase dovolených) dostatek času, či mu chtějí poskytnout služby směřující k udržení dlouhodobé fyzické a psychické soběstačnosti seniora, důstojnosti a radosti ze života a tyto služby rozšíří   jejich vlastní starostlivost.

 

Děti pošlete na tábor, ale kam pošlete své rodiče?

 

Čas prázdnin a letních dovolených přináší pro pražské seniory a jejich rodiny kromě letních radovánek jednu obtížně řešitelnou situaci. Rodiny často odjíždějí na delší dobu mimo Prahu (často do zahraničí) a obávají se, že jejich blízcí – rodiče a prarodiče se budou v Praze cítit osamělí a bez zajištěného smysluplného programu. Tato chvíle je ideální k vyzkoušení objednavatelem plně hrazených služeb společenského charakteru SENIOR HELP www.senior-help.cz, které se primárně zaměřují na dlouhodobé udržení mentální a fyzické soběstačnosti seniora, zachování důstojnosti, radosti ze života, sociální kontakt a snížení pocitu opuštěnosti.

 

Mezi nabízené služby SENIOR HELP patří: doprovody k lékaři, na úřady, doprovody na kulturní a společenské události (např. návštěva divadla, kavárny), návštěvy v domácím prostředí, návštěvy v nemocnicích a sociálních zařízeních, konverzace, předčítání, hraní společenských her, procházky, nordic walking (individuální i skupinové lekce), trénink paměti (individuální i skupinové kurzy), výuka a konverzaci v AJ (v případě zájmu klienta lze zajistit i jiný jazyk), výuka práce s PC a dalšími moderními technologiemi (mobilní telefon, Skype, naslouchadlo, nová pračka atd.), zaznamenání vzpomínek, realizace oslav vč. zajištění občerstvení, dárků a programu, výlety, individuální program na míru atd.

 

Samozřejmostí poskytovaných služeb je absolutní diskrétnost, profesionalita a lidský přístup.

 

Služby Senior Help nenahrazují odborné služby zdravotního a sociálního charakteru a jsou plně hrazeny objednavatelem (nejčastěji potomky seniora).

 

Více informací o projektu naleznete na www.senior-help.cz

 

 

 

Kontaktní osoba pro další dotazy a upřesnění:

 

Iveta Piškulová, manažerka projektu

e-mail: piskulova@senior-help.cz

tel.: 603 852 715

 

Ponte Trading s.r.o.

Ruská 8

101 00 Praha 10

 


Počet komentářů: 0

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..