Jak být mentálně výkonný i ve vyšším věku

Pro 26 2013

BrainJogging1Přirozené slábnutí kognitivních funkcí našeho mozku spojené s věkem nás po padesátce může připravit o dobré zaměstnání, po sedmdesátce o řidičský průkaz a po osmdesátce třeba i o život. Program posilující právě kognitivní funkce stárnoucích lidí je tedy jediným lékem, který člověku může dlouhodobě vrátit mentální výkonnost z mladších let a zajistit mu bezpečnější a hodnotnější život.

HAPPYneuron Brain Jogging proto může být vhodným dárkem pro všechny lidi po padesátce a zejména pro všechny lidi v důchodovém věku.

Popis kompletního programu pro trénink mozku

HAPPYneuron Brain Jogging je program na CD, na kterém se nachází celkem 20 speciálních her, kteréHappyNeuron1 posilují krátkodobou paměť, logické myšlení, řečové funkce, vizuálně-prostorovou orientaci a pozornost. Hry nevyžadují žádné předchozí počítačové znalosti a dovednosti. Musíte jedině umět zacházet s počítačovou myší. Program je zábavný a nenudí. 60 miliónů odehraných her HAPPYneuron svědčí o tom, že lidé začínají brát péči o svou hlavu vážně. Tréninkem mozku si zvýšíte svou mentální výkonnost. Lépe se koncentrujete, více si pamatujete, rychleji reagujete a jasněji myslíte.

Na pomoc při Alzheimerově nemoci a jiným demencím

Prostřednictvím tréninku vytváříte takzvanou kognitivní rezervu. Je to jediná známá možnost, jak oddálit nástup nemocí jako je Alzheimerova choroba a jiné druhy demence.

Informace, demo a objednávky získáte na www.brainjogging.cz

Počet komentářů: 0

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..