Jakékoliv služby pro seniory

Lis 21 2012

HOME_SENIOR_logo200pxJe tomu již třetí rok, co společnost Home Senior pomáhá a rozšiřuje nabídku služeb pro dříve narozené občany Prahy. Díky kvalitní péči a obšírné nabídce poskytovaných služeb se počet spokojených uživatelů stále zvětšuje.


Jak pomoc funguje?

Kdokoliv potřebuje jednorázovou výpomoc s mytím oken, doprovodem, velkým nákupem, generálním úklidem, odvozem do divadla, vymalováním či například přestěhováním nábytku se může kdykoliv obrátit a zavolat na bezplatnou telefonní linku 800 888 014. Stejně tak tomu je při požadavku o pravidelnou výpomoc několikrát týdně. Další možností je využití formuláře na stránkách www.homesenior.cz. Služby jsou po dohodě realizovány během několika dnů, někdy dokonce i ten samý nebo příští den. Všichni pracovníci Home Senior jsou proškolení lidé se sociálním cítěním a zkušenostmi, pro které je radostí pomáhat. Z dosud cca 200 klientů, kteří využili služeb Home Senior, nebyla jediná stížnost, ba naopak. Kladná slova se dostávají z úst seniorů, ale i jejich dcer, synů a vnoučků.  Služby využily a slovy podpořily také herečky Luba Skořepová a Květa Fialová. Home Senior též vydává vlastní časopis Radost ve stáří, který můžete zdarma nalézt na poliklinikách a lékárnách.

Nejvyužívanější službou v roce 2012 občany Prahy byl úklid bytu spojený s umýváním oken, doprovod k lékaři a pomoc při dlouhodobé péči.

Využití služeb Home Senior

 1. Úklid bytu
 1. Umývání oken
 1. Doprovod k lékaři
 1. Dlouhodobá péče
 1. Odvoz po Praze
 1. Dopomoc s hygienou
 1. Obstarání nákupů
 1. Pomoc na zahrádce

   Ostatní… (stěhování, povídání si…atd)


  Počet komentářů: 0

  Napsat komentář

  Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..