Minialarm Drak – signalizace poplachu přímo na váš mobilní telefon – od vašeho seniora, z bytu atd.

Dub 28 2013

Přemýšlíte, zda jsou vaši rodiče, blízcí nebo známí žijící na samotě v pořádku? Nemají nějaké zdravotní problémy nebo je neohrožuje cizí vetřelec? Řešíte starost o vaše rodiče formou volání s frekvencí častosti jeden den, nebo jedna hodina? ….

Minialarm DRAK se skládá z tlačítka, většinou zavěšeného na krku osoby, kterou máme pod dohledem. Kdy je vhodné použít minialarm Drak? Vždy, když nás zasáhne náhlá zdravotní nevolnost, ohrožuje nás nepovolaná osoba, když nejsme schopní zdvihnout telefon a vytočit požadované číslo.


Minialarm DRAK následně zavolá blízkým a pošle SMS. Osoba přijímající SMS může daný prostor odposlouchávat. Pokud jsou připojeny aktivní reproduktory, lze zabezpečit obousměrnou komunikaci. Navíc dojde k zabezpečení daného prostoru.

Nespoléhejte se proto marně na to, žejsou vaši sousedi doma a slyší vaše volání o pomoc nebo že jste nastavili mobilní telefon vašich rodičů s předvolenými čísly a proto mohou dorazit automaticky záchranáři.


Výhodami zařízení je okamžité spuštění bez složité instalace. Snadno jej můžete použít bez pomoci odborníka do 5 minut. Zařízení se velmi jednoduše ovlává. Zařízení je plně funkční i při výpadku elektrické energie a to až na 5 dní. Navíc je přenositelné. Zařízení disponuje diskrétní signalizací  alarmu přes mobil.  Navíc ochrání váš byt, garáž nebo chatu.


 

Minialarm DRAK můžete zakoupit v našem eshopu s dodáním do 4 pracovních dnů. Nespoléhejte se jen na každodenní volání babičce a dědečkovi. Mějte je pod kontrolou 24 hodin denně, když je to potřeba.

Počet komentářů: 0

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..