NEO – tísňový telefonní přístroj pro seniory a tělesně postižené

Pro 24 2017

Tísňový telefonní přístroj pro seniory a tělesně postižené umožňuje přivolání pomoci v případě nouze.  Například pokud jde o úraz, nevolnost nebo jiné nebezpečí. Jednoduše se aktivuje stisknutím náramkového tlačítka. Připojuje se k pevné telefonní lince a umožňuje hlasitou telefonní komunikaci mezi volajícím a volaným.

Zcela bezstarostné používání přístroje NEO nevyžadující pravidelné dobíjení

Na rozdíl od mobilních telefonů nevyžaduje přístroj NEO pravidelné dobíjení ani jinou péči. Radiový dosah přístroje neo-klasik-tlacitko-atom (1)běžně pokrývá velký byt. V případě použití ve větším objektu je možno použít opakovače. Přístroj NEO je také možné napojit na dispečink sociálních služeb, kdy nepřetržitá služba monitoruje větší množství bytů.

Technická specifikace přístroje NEO

NEO se skládá ze dvou komponent.  Ze speciálního hlasitého telefonního přístroje a náramkového vysílače s tísňovým tlačítkem. Po aktivaci tlačítka NEO postupně obvolává až 4 různá telefonní čísla, dokud se nedovolá a nedostane od volaného potvrzení.

Tísňové tlačítko je vodotěsné, je možné ho nosit jako náramkové hodinky, či zavěšené na krku. Lze jej využít i pro příjem příchozích telefonních hovorů. NEO má velmi citlivý mikrofon, takže dokáže přenést zvuky i z vedlejších místností.  K přístroji lze dokoupit celou řadu přídavných bezdrátových zařízení, které výrazně rozšíří jeho funkční možnosti.

NEO KLASSIK na eshop.penzista.net

NEO GSM na eshop.penzista.net

 

 

Další info:

724 746 408

info@penzista.net

Počet komentářů: 0

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..