Podpořte dětem najít cestu k seniorům

Říj 15 2012

Děti jsou pro každého rodiče dar, vnáší do našich srdcí radost. Senioři jsou lidé, kteří nám přináší  životní moudrosti a dokážou nás podpořit v těžkých  životních situacích…. Pojďte nám pomoci najít cestu, kde by děti a senioři šli společně ruku v ruce. Pokusilo se o to  Centrum denních služeb pro seniory prostřednictvím Výtvarné soutěže Život se seniorem. Děti ze ZŠ, SŠ a dětského domova v rámci této soutěže  v měsíci září kreslí obrázky na téma život se seniorem.  Tyto obrázky budou od 1.října 2012 do 1.12.2012  vystaveny v knihovně ve Starém Městě u Uherského Hradiště.

 

(Provozní doba knihovny: pondělí, úterý, čtvrtek, pátek od  9.00 do 12.00 a od 12.30 –do 18.00, ve středu od 12.30 do16.30 ).

 

Podpořte ocenit snahu dětí a přijďte hlasovat pro nejkrásnější obrázky, které budou odměněny a pokud nám na hlasovací lístek uvedete své jméno, příjmení a telefonický kontakt, jako poděkování za hlasování ze všech hlasujících vylosujeme jednoho, který bude odměněn. Slavnostní předávání cen

výhercům soutěže a vylosovanému hlasujícímu bude 7.12.2012 od 17 hod v Orlovně v Uherském Hradišti i s kulturním programem a Mikulášským překvapením.

 

Srdečně Vás všechny zve a za účast v hlasování děkuje Centrum denních služeb pro seniory.

Počet komentářů: 0

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..