Poznejte občanské sdružení Ženy50

Kvě 02 2011

Ženy50 jsou členskou organizací jihomoravské regionální Rady seniorů ČR. Posláním sdružení je pomáhat ženám 50+ aktivně se zapojovat do společenského života. Potenciál žen je rozvíjen formou přednášek, kurzů, besed a seminářů. Sdružení především usiluje o zviditelnění se dané věkové kategorie.

Zeny50_2Občanské sdružení Ženy50 se snaží také vytvářet harmonické vztahy s muži, i v mladší věkové generaci.

Ženy ve věku 50+ mohou zůstávat po odchodu dětí z domova, po rozvodu nebo ovdovění opuštěné. Proto se sdružení zaměřuje právě na tuto skupinu. Na přednáškách, besedách a seminářích získávají tyto ženy nový pohled na svět a nové způsoby řešení životních situací. Je fakt, že po absolvování těchto akcí roste pocit sebejistoty a uspokojení. Mezi aktivity pořádané občanským sdružením Ženy50 patří například sjíždění řeky na raftu, vyrážení na pochody s holemi ve stylu severské chůze neboli nordic walkingu, cvičí kurzy sebeobrany nebo tchai-či.

Občanské sdružení Ženy50 ve spolupráci s dalšími partnery vyhlásilo již třetí ročník otevřené fotografické soutěže pod názvem Úhel pohledu. Vyhlášení vítězů probíhá v rámci Koncertu ke Dni matek. Letos již 8. května.

 

Kontakt:

CENTRUM Ženy50

Anenská ulice č. 10

Brno

Email: info@zeny50.cz

www.zeny50.cz


Počet komentářů: 0

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..