Profesionální péče o pacienty s demencí

Čvn 17 2013

Bezdrátový signalizační systém sestra-pacient umožňuje rozšíření svých možností o modul D-POS, který zabezpečuje ochranu pacientů se stařeckou demencí nebo Alzheimerovou chorobou. Díky tomuto modulu je personál informován o tom, že určitý klient opouští budovu nebo zahradu domova. Ve chvíli, kdy klient prochází dveřmi objektu, zahradní brankou nebo jiným východem, kapesní jednotky TREX, které nosí personál, dostanou informaci o tom, kdo a kudy prochází. Na vhodných místech, kde je třeba monitorovat pohyb osob, jsou umístěny poziční vysílače, které zajišťují monitorování pohybu klientů.


Poziční vysílače mají svoje identifikační číslo a navíc je lze zároveň sdružovat  do 16 zón, které se mohou navzájem prolínat. Tím je umožněna velká variabilita konfigurace systému. Pacienti nosí na zápěstí nebo volně zavěšené na krku speciální tísňové vodotěsné tlačítko D-ATOM, které přes rádiový signál komunikuje s modulem D-POS. Díky tomuto systému není nijak omezen pohyb osob v areálu zahrady nebo v objektu.


Systém D-POS obsahuje tzv. poziční vysílače nebo poziční antény. Tyto antény mají vysoce spolehlivý vysílací výkon. Pracují s frekvencí 125 kHz. Další informace o systému TREX získáte na našich stránkách.

Pro další informace nás můžete kontaktovat na číslech 724 746 408, 603 981 108 nebo na info
@penzista.net.

Počet komentářů: 0

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..