Senior Inspect – maximum bezpečí pro seniora

Kvě 07 2011

Senior Inspect je služba, která poskytuje maximum bezpečí vaší babičce nebo dědečkovi. Je vhodná pro zdravé a aktivní seniory, ale také pro seniory, u kterých je očekávána závažnější zdravotní komplikace. V každém případě poskytuje záchranný systém, u kterého jste v bezpečí a vaše rodina o vás stále ví. Díky monitoringu 24 hodin po 7 dní v týdnu není pak nutné situaci řešit odchodem seniora do domova pro seniory.

Senior Inspect obsahuje snímací jednotku, která disponuje jediný tlačítkem. Při stisknutí tlačítka podává senior zprávu o tísňové situaci, v které se nachází, do dohledového centra. Může využít i hlasové komunikace. Jednotka využívá sítě GSM, a spojení tak lze využít kdekoliv. Systém monitoruje polohu seniora. V případě krizového stavu je schopen systém vyloučit planý poplach díky hlasové identifikaci seniora. Senior Inspect informuje rodinu seniora, záchrannou výjezdovou službu a zajistí tak okamžitou reakci.

 

Rozšíření o medicínské moduly do budoucna

Senior Inspect chce do budoucna využít rozšířené medicínské moduly, které budou bezdrátovým přenosem dat sledovat různé medicínské parametry na dálku monitorovaného seniora. Jedná se o vyšetření EKG, glykémii, oxymetrii apod. Získá tak aktuální informaci o zdravotním stavu pacienta a na základě toho rozhodnout o dalším postupu.

 

Kontakt na www.clevertech.cz. Přečtěte si zkušenosti s užíváním Senior Inspect.


Počet komentářů: 0

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..