Senioři, chystáte se na lyžovačku? Skiareály mají pro vás přichystány slevy….

Pro 02 2012

Skiareál Petříkovice u Trutnova nabízí slevy až 50 kč na denní skipass při předložení občanského průkazu seniorům ve věku nad 60 let. Pokud nestojíte o celodenní jízdné, a lyžovat jste se rozhodli jen na pár hodin, podle počtu zakoupených hodin vám bude poskytnuta sleva od 20 do 40 korun. Slevy získáte i na večerní jízdné od 18-21 hodin, a bodové jízdné. Návštěvníci areálu mohou využít služeb nově otevřeného bufetu nebo skibaru pod sjezdovkami s vnitřním posezením cca 40 míst. Při pěkném počasí je také k dispozici venkovní terasa.

Skiareál Snowhill v Kašperských horách nabízí Senior Snowhill Skipas s 50% slevou každou středu pro lyžaře nad 55 let. Jedná se o speciální nabídku určenou aktivním seniorům. Sleva platí ve všech areálech Snowhill, mezi které patří Herlíkovice, Šachty, Kamenec, Kašperky, Kozinec a Mariánky. Můžete využít až 500 m dlouhou osvětlenou sjezdovku s občerstvením u dolní stanice vleku. V nabídce skiareálu můžete znovu zdarma vyzkoušet nejnovější modely lyží značky HEAD tak jako v loňském roce.

Skiareál Malá Úpa nabízí slevu seniorům nad 65let. Věk je nutné prokázat předložením pasu, občanského průkazu nebo kartičkou pojišťovny.

Počet komentářů: 0

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..