SOUTĚŽTE O DÁRKOVÉ POUZKAZY V HODNOTĚ 3800 Kč NA SLUŽBY V ZÁMKU BERCHTOLD!

Říj 29 2013

SOUTĚŽ:


Hrajte o dárkové pouzkazy v hodnotě 3800 Kč na služby v hotelu Zámek Berchtold, vysoce atraktivní areálu, který se nachází 30 km od centra Prahy.


Jak o poukazy hrát? Stačí zodpovědět jednoduchou otázku:


Který z těchto českých fotbalových internationálů je patronem Zámku Berchtold?


A. Ladislav Vízek

B. Antonín Panenka


Správnou odpověď na otázku ve tvaru SOUTEZ BERCHTOLD PISMENO SPRAVNE ODPOVEDI posílejte emailem na info@penzista.net v době od úterý 29. října 2013 od 8.00 hod. do čtvrtka 31.října, 20.00 hod. Do předmětu emailu napiště Soutěž Berchtold. První tři nejrychlejší odesílatelé správných odpovědí získávají jako výhru dárkový poukaz na služby v hotelu Zámku Berchtold. Informaci o výsledku soutěže obdržíte nejpozději do 3 hodin od přijetí odpovědi emailem.   Do emailu nezapomeňte uvést své jméno a příjmení, číslo mobilního telefonu, poštovní adresu pro případné zaslání vyhraného dárkového poukazu. Platnost poukazu je do 16.10.2014. Pro uplatnění dárkového poukazu (certifikátu) je nutná rezervace služeb na tel.: 736 75 75 77 ve volných termínech.

 

Dárkový poukaz zahrnuje zdarma ubytování na 2 noci v hodnotě 3800 Kč + 20 % slevu na welness a 20 % slevu na restauraci.


Více informací o Zámku Berchtold na www.zamekberchtold.cz.

 

 

 

 


Počet komentářů: 0

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..