Česká společnost pro trénování paměti a mozkový jogging vyhlašuje NÁRODNÍ TÝDEN TRÉNOVÁNÍ PAMĚTI

Bře 04 2019

Česká společnost pro trénování paměti a mozkový jogging (ČSTPMJ) vyhlašuje od pondělí 11. 3. 2019 do neděle 17. 3. 2019 NÁRODNÍ TÝDEN TRÉNOVÁNÍ PAMĚTI v rámci celosvětové akce “Týden uvědomění si mozku” (Brain Awareness Week), který od roku 1996 pořádá organizace Dana Alliance for the Brain (www.dana.org) V tomto březnovém týdnu (11. – 17. 3. 2019) se veřejnost dozvídá o výsledcích výzkumu mozku srozumitelnou formou prostřednictvím stovek akcí. Ty jsou pořádány vědeckými institucemi, které se výzkumu mozku věnují, případně institucemi, které výsledky výzkumu aplikují v praxi.

Cílem NÁRODNÍHO TÝDNE TRÉNOVÁNÍ PAMĚTI je přesvědčit nejen seniorskou populaci, že si ještě docela slušně pamatuje, když jí někdo poradí, jak na to. Trénování paměti je efektivní nástroj proti mentální deterioraci, a zároveň rychlá cesta ke zvýšení sebevědomí.

Většina přednášek bude určena veřejnosti a jejich seznam lze nalézt na www.trenovanipameti.cz pod heslem NTTP. Přednášky se konají v nemocnicích, knihovnách, školách všech stupňů, domovech pro seniory atd.

ČSTPMJ má ve světě také výsadní postavení v tom, že se dělí o své profesní know how se zeměmi, které mají s trénováním paměti malé nebo žádné zkušenosti. O náš trenérský kurz je ve světě velký zájem a doposud jsme vyškolili trenéry paměti pro 13 států od Singapuru po USA.

 

Ing Dana Steinová

předsedkyně ČSTPMJ

www.trenovanipameti.cz

tel.608 552 113

 

Počet komentářů: 0

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.