MAXCOM MM 715 – mobilní telefon pro seniory s tísňovým tlačítkem. K dostání i v našem eshopu.

Kvě 07 2016


MAXCOM MM715
– mobilní telefon pro seniory vybavený náramkovým tlačítkem. Běžné mobilní maxcomm715_1telefony pro seniory mají pouze SOS tlačítko přímo na telefonu. Náramkové tlačítko podstatným způsobem zlepšuje funkčnost telefonu. Staří lidé obvykle nemají telefon neustále u sebe, když se například pohybují po bytě. Přitom v takovém případě jim hrozí největší nebezpečí, protože pokud např. ztratí rovnováhu a upadnou, telefon zpravidla leží na poličce a oni na něj nedosáhnou. A protože jsou v bytě, nikdo je nevidí a nepřijde jim na pomoc. Náramkové tlačítko je navíc vodotěsné.

Jaké jsou další charakteristické vlastnosti telefonu?

Po stisknutí telefon volá na přednastavené číslo. Funkce hlasitého telefonu umožňuje komunikovat, i když telefon není na dosah. Telefon dále obsahuje nabíjecí stojánek pro snadné dobíjení bez obtížné manipulace s konektorem nabíječky.

Další funkce zahrnují:

SOS tlačítko na telefonu, možnost odeslání tísňové SMS, velká podsvětlená klávesnice, velké znaky na displeji,mechanický zámek, klávesnice, telefonní seznam pro 300 čísel, LED baterka, FM rádio, fotoaparát, bluetooth, GPRS, WAP, MMS.

 

Telefon můžete zakoupit v našem eshopu ZDE.

Počet komentářů: 0

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..