Digitální lékovka s časovačem a alarmem

Bře 06 2011

Pacientům, kteří  obvykle užívají více léků během dne, se lehce může stát, že si svůj lék zapomenout podat. Jednoduchý návod jak na svůj lék nikdy nezapomenout je digitální lékovka s časovačem a alarmem. Dříve bývaly k dispozici na trhu lékovky, které obsahovaly přihrádky pro každý den a na různé časy během dne.  Ovšem tyto lékovky nebyly zárukou toho, že by se lék užil ve správný čas. Když si během dne zdřímnete nebo se začtete do zajímavé knihy, lehce se vám může stát, že na svůj lék jednoduše zapomenete. A může to být životně důležitý lék.

 

Lékovka s přihrádkami

  

Ten, kdo musí užívat během dne více léků, jistě ocení digitální lékovku  časovačem a alarmem. Léky máte vždy připraveny v digitální kapsli. Ta vás automaticky upozorní na čas, kdy si máte léky podat. Po nasypání léků si nastavíte časovač neboli minutku a lékovka vás na čas podání léků upozorní. Navíc vždy 10 minut a 5 minut před podáním léků se lékovka ohlásí krátkým pípnutím. Lékař se může spolehnout, že předepsaný lék je opravdu užit. Digitální lékovka zjednodušuje každodenní život. Časovač se postará o to, abychom si nezapomněli lék podat a nemuseli na něj myslet. Díky tomu si můžeme klidně číst knihu nebo si vydatně zdřímnout. Lék se nám připomene sám.

 

Na rozdíl od klasických lékovek, nabízí lékovka s vestavěným časovačem také atraktivní vzhled.  Hlavní výhodou digitální lékovky s oznámením času je zaručený příjem pilulky na sto procent.

Jako typy na digitální lékovku vám nabízíme následující tipy:

 

Digitální lékovka Huterman PB01

Digitální lékovka „Never Forget“

 

Počet komentářů: 0

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..