Hřiště pro všechny generace, také pro seniory

Dub 12 2011

Společnost COLMEX s.r.o. je první firmou na trhu ČR a SR, jejíž hlavní sortiment je zaměřen na pohyb, cvičení, rehabilitaci a hru, nejenom dětské populace, nýbrž také dospělých a starších občanů, seniorů, kteří nejednou doprovází své ratolesti na veřejná dětská hřiště. Společnost COLMEX s.r.o. vytváří sportoviště, odpočinkové a relaxační části, zóny pro zdravý životní styl.

 

Zóny plně reflektují potřeby současných občanů, jakožto i vhodně rozvíjí mentální a psychosociální potřeby jedinců i kolektivu. Venkovní posilovna, fit park, Sport a Senior Park jsou názvy, které si najdou spoustu příznivců napříč všemi generacemi.

 

Hřiště pro všechny generace

 

Hřiště pro všechny generace představuje FITPARK určený pro venkovní cvičení, který je určený pro instalaci především na veřejných místech, kde najde svoje maximální využití.

 

Jak působí cvičení na venkovních strojích na systémy našeho těla:

 

Imunitní systém. Cvičení posiluje imunitní systém, snižuje výskyt některých typů rakoviny prsu, tlustého střeva, posiluje metabolismus, omezuje choroby metabolismu, napomáhá při kontrole váhy, předchází cukrovce.

Pohybový systém. Cvičení předchází a ulevuje od bolestí zad, působí preventivně proti osteoporóze, posiluje svaly a kosti, zlepšuje koordinaci pohybů a rovnováhy, posiluje kardiovaskulární systém, zvyšuje kardiovaskulární kapacitu, zlepšuje okysličování tělesných tkání, pomáhá při kontrole krevního tlaku, působí preventivně u koronárních chorob.

Cvičení dále navozuje dobrou náladu a pocit dobrého zdraví, okysličuje mozek a zlepšuje poznávací schopnosti. Cvičení omezuje vznik depresí, zvyšuje kvalitu života, zvyšuje hrdost a sebedůvěru, ulevuje od stresu.

 

 

Kontakt:

COLMEX s.r.o.

Kubelíkova 1224/42

130 00 Praha 3 – Žižkov

info@colmex.cz

www.colmex.cz

Počet komentářů: 0

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..