Nejbližší lékárny a slevové akce

Led 08 2018

Už se Vám nebo Vašim blízkým stalo, že jste byli v cizím městě a nemohli jste najít lékárnu? V tom případě Vám doporučujeme stránky www.nejblizsi-lekarna.cz.

Na těchto stránkách můžete najít lékárny ve Vašem okolí, případně lékárny v blízkosti určité adresy. Po vyhledání lékáren můžete zjistit, jestli jsou ještě otevřeny, nebo v kolik zavírají/otevírají další den. Kliknutím na značku lékárny se otevře její profilová karta, kde je možné dohledat kontaktní údaje (telefon a email), a zda lékárna akceptuje eRecept (více o eReceptu na http://www.nejblizsi-lekarna.cz/lekarny.html).

V blízké době bude na Nejbližších lékárnách spuštěna nová služba, kterou jistě oceníte. Bude se jednat o detailní banner lekarnaprofilové stránky jednotlivých lékáren, na kterých budou zobrazeny další informace, fotka lékárny (pro snazší orientaci) a informace o zlevněných produktech jednotlivých lékáren.

Díky tomu budete moci ušetřit za různé doplňky stravy a další produkty, které lékárny tradičně nabízejí. V případě, že chcete být neustále v obraze o probíhajících slevových akcích v lékárnách, můžete se registrovat a tyto nabídky Vám budou pravidelně chodit do Vaší emailové schránky.

 

Počet komentářů: 0

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..