Prevence na míru: jediný program, který se v péči o zdraví přizpůsobí každému z vás

Říj 09 2019

Od dnešního dne mají i lidé, kteří nechtějí nebo nemohou trávit hodiny sháněním dobrých lékařů a vysedáváním v čekárnách, preventivní zdravotní péči ušitou na míru jejich aktuálnímu zdravotnímu stavu. „Cílem projektu Prevence na míru je zajistit každému člověku takovou dostupnost zdravotních služeb, jaká je mu nejen garantována platnou legislativou, ale jakou skutečně v závislosti na svém zdravotním stavu potřebuje,“ konstatuje zakladatel Prevence na míru, z. ú., MUDr. Martin Jan Stránský.

Originalitou v českých podmínkách je přístup a následná péče, pokud ji člověk bude potřebovat. „V Prevenci na míru se totiž objednáte pouze jednou, a to na první prohlídku praktickým lékařem, všechna další vyšetření či potřebnou péči zajistíme podle vašich časových dispozic a vašeho rozhodnutí sami,“ vysvětluje Karin Kovandová, ředitelka Prevence na míru, z. ú.

Základem je vstupní prohlídka u praktického lékaře Prevence na míru a následně vhodně zvolené laboratorní testy. Po zjištění celkového zdravotního stavu je vám vydána zpráva, která shrnuje váš zdravotní stav a případná doporučení. Zprávu můžete předat svému praktickému lékaři, navržené postupy s ním probrat a absolvovat je tak, jak je to v ČR zatím běžnou praxí, tj. nechat se někam doporučit svým lékařem či si odborníky sehnat a objednat se k nim sami. „Také však můžete rovnou využít programu Prevence na míru a nechat jeho pracovníky, aby vám zajistili péči na specializovaných pracovištích, které se ho účastní,“ vysvětluje Karin Kovandová. „V takovém případě se nemusíte o nic starat, objednání a nutnou administrativu zařídíme za vás,“ doplňuje ředitelka zapsaného ústavu.

Inzerce
Díky Prevenci na míru můžete získat potřebnou péči prakticky ve všech medicínských oborech – od praktického lékařství přes stomatologii, gynekologii, urologii, ortopedii, imunologii, rehabilitaci až po péči o těhotné, matky po porodu a jejich děti. Nechybí ani očkování a cestovní medicína. Program zahrnuje širokou síť poskytovatelů

zdravotních služeb z Prahy i mimo ni, většina z nich přitom poskytuje řadu služeb z veřejného zdravotního pojištění. Podrobné informace o členech Prevence na míru a poskytovaných službách jsou na www.prevencenamiru.cz. „Síť poskytovatelů zdravotní péče, kteří se Prevence na míru účastní, prošla dlouhým a náročným výběrem, tak aby lidé mohli mít jistotu, že se o ně budou starat ti nejlepší lékaři v oboru, kteří vystupují jako jejich partneři a vnímají a poslouchají jejich názory a přání,“ říká MUDr. Martin Jan Stránský, zakladatel zapsaného ústavu Prevence na míru a ředitel Polikliniky na Národní, která je jeho odborným garantem.

Součástí nového programu preventivní a individuální zdravotní péče budou i vzdělávací činnosti formou seminářů, školení a publicistiky.

 

 

Prevence na míru, z. ú.

e-mail: prevence@prevencenamiru.cz

tel.: 222 075 119/120

URL: www.prevencenamiru.cz

Kontakt pro média:

MgA. Kateřina Havelková, tel.: 774 776 361, e-mail: havelkova@mjs.narodni.cz

 Počet komentářů: 0

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..