Tipy na sportovní aktivity pro dva

Kvě 07 2017

Co posiluje milostný vztah mezi partnery? Třeba i vhodně zvolený sport. Vyzkoušejte některé sportovní aktivity pro dva a rozhodněte sami, který sport je pro váš pár nejvhodnější.

Tanec

Ve hře je celé tělo. Tanec je dobrý jak pro pohyb, tak pro koordinaci pohybů, která se tím zlepšuje. dancing seniorsTanec posiluje zkrátka všechny svaly doslova od hlavy až k patě. Pro páry je to jedna z nejvhodnějších pohybových aktivit, protože jej zkrátka vždy provozujete ve dvou. Zdali představuje tanec pro pár nějaký stres? Otázku, kterou je potřeba si zodpovědět ještě před tancem je, kdo povede? Další situace, která může pár rozhádat, je otázka, kdo správně drží rytmus.

Běh

Běh, nebo chcete-li jogging, nebo rychlá chůze je dobrý na srdce a zvyšuje vytrvalost. Pro posílení senior olympics 1partnerského vztahu je dobré to, že běžíte s partnerem po své straně a to zvyšuje motivaci partnera pokořit vás a zvítězit nad ním. Alespoň to prozrazují studie. Nevýhodou běhu může být to, že partneři vykazují rozdílnou výkonnost. Jeden z vás poběží mírným poklusem a ten druhý mu ani tak nikdy nemůže stačit. Proto je dobré si před během rozmyslet, čeho oba chcete společným tréninkem dosáhnout.

Golf

Pobýváte celé hodiny na čerstvém vzduchu, máte stálý pohyb. Golf utužuje sílu a vytrvalost. Být na GOLF 3golfu je jako romantická procházka v přírodě. Při špatném počasí je zde ovšem nebezpečí mizerné nálady! Pokud jste oba v páru osoby, které berou prohru sportovně a nestresují se z ní, je to dobré. Jinak pak vystupujete proti sobě jako soupeři. To ve vztahu může fungovat jako rozbuška.

Jízda na kole

Posiluje vytrvalost, sílu a koordinaci svalů nohou, zad a trupu. Pokud oba směřujete po cestě pedelec1k nějakému společnému cíli, na krásné a oblíbené místo, pak je jeho dosažení společným příznivým emocionálním zážitkem. Dnes je velmi populární také jízda v tandemu na dvoukole. Dosáhnete stejného cíle, ale bude vás to stát pouze polovinu vynaloženého úsilí. I když bude vaše výkonnost rozdílná, můžete cestovat společně na elektrických kolech. Ty vás k cíli dovezou prakticky sami a zážitek máte společný.

 

Autor:

-jpo- Zpracováno podle domácích a zahraničních zdrojů

info@penzista.net

Počet komentářů: 0

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..