Víkendové pobyty v Lázních Mšené plné relaxace a romantiky

Čvc 29 2013

Relaxujte od hlavy až k patě a nechte se hýčkat v malebných lázních Mšené. Vytrhněte se z každodenního stereotypu a běžných denních činností a přijeďte do Lázní Mšené, kde můžete udělat něco pro své zdraví. Vyzkoušejte seniorský relaxační pobyt v Lázních Mšené a domů se vrátíte jako znovuzrození.

 

 

Lázně na dosah ruky

 

V malebném údolí Mšenského potoka, pouhých 45 km od Prahy, navštivte historický areál Lázní Mšené. Již od roku 1796 jsou místní rodinné lázně navštěvovány náročnými klienty, vyhledávajícími vedle léčby pohybového aparátu především pohodu, odpočinek a klid. V sedmi rekonstruovaných lázeňských pavilonech naleznete kompletní služby pro vaše zdraví. V Lázních Mšené si odpočinou a zdraví utuží nejen klienti zdravotních pojišťoven, ale na své si přijdou i nároční klienti, kteří zde naleznou nově opravený balneo provoz, wellness i další doplňkové služby moderní doby. V příjemném prostředí lázní, s bohatou a stále rozšiřovanou nabídkou léčebných, preventivních a wellness procedur, si můžete léčit nemoci pohybového aparátu i regenerovat tělo a duši.

 

Vyzkoušejte sílu slatiny během víkendového pobytu v Lázních Mšené

 

Lázně Mšené a slatinné zábaly jsou jedinečné spojení. Již po staletí se využívají procedury s vlastností peloidních směsí v Lázních Mšené. Jedná o speciálně upravenou slatinu, kterou lázně odebírají z  nedalekého vlastního ložiska. Využít jej můžete především ve formě slatinných zábalů (obkladů), ale také v podobě extraktů do koupele nebo s další příměsí i jako peeling. Slatina je jednou z nejdůležitějších součástí při léčbě pohybového aparátu v Lázních Mšené.

 

Potěšte svou drahou polovičku

 

Kolikrát jste svému protějšku slibovali romantický večer, romantickou noc? Jistě ne jednou. Tak vezměte vše do svých rukou a jednou to splňte! Zpříjemníte si vztah a zažijete něco neopakovatelného. Vyzkoušejte romantický víkend v Lázních Mšené plný nových zážitků a jedinečné péče. Těšit se můžete na příjemné ubytování, romantickou večeři, ale také na procházky v krásné přírodě. Během pobytu si užijete především wellness a relaxační procedury.

Pohlaďte své tělo i duši

 

Pečujte o své tělo stejně jako v minulosti hraběnky slavných jmen. Vyzkoušejte jeden z relaxačních rituálů, který odplavuje napětí a stres. Během rituálu díky kombinaci jemné exfoliace a olejové výživě aplikované rytmickými pohyby s následující lehkou masáží a zábalem dochází k zjemnění pokožky celého těla. Aromatické esence a příjemná relaxační hudba pak během rituálu zklidňují mysl.


 

Délka ošetření: 120 minut


 

(Uvedený čas rituálu, zahrnuje čas na přípravu klienta – svlečení, oblečení)


 

Možnost volby vůně rituálu: růže, čokoláda, kokos, vanilka


 

Rituál obsahuje:


 

– celotělový peeling vybrané vůně          500,- Kč

 

– celotělový zábal vybrané vůně             600,- Kč

 

– lehká masáž celého těla                      500,- Kč

 

– maska obličeje a dekoltu                     290,- Kč

 


 

Akční zaváděcí cena rituálu: 1.130,- Kč (běžná cena 1.890,- Kč)

 


 

V Lázních Mšené jej můžete využít a vyzkoušet nejen rituál Lázeňská hraběnka, ale také Rituál vůní či Rituál Rózin sen. Více lázeňských rituálů, pobytů a další nabídku naleznete na www.msene.cz nebo volejte: +420 416 866 007, 009.

 

 

Těšíme se na Vás, Vaše Lázně Mšené.

 

 

Foto: Archiv Lázně Mšené  a fotobanka imagio.cz

Počet komentářů: 0

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..