Výlety pro seniory bez předváděcích pastí

Kvě 30 2013

Diakonie ČCE Vám představuje nový projekt určený pro aktivní seniory starší šedesáti let, kteří se zajímají o české památky a jsou rádi ve společnosti. Máte chuť poznat nové přátele, podívat se na místa, která neznáte nebo kam byste se rádi vrátili?


Zájemce z řad seniorů zveme skutečně pouze na pěkný výlet. Nikdo zde nebude předvádět výrobky ani nutit účastníky uzavírat „výhodné“ obchody. Chceme především udělat starším lidem radost příjemně stráveným dnem a poznávací cestou za krásami naší vlasti. Bez předváděcích pastí.


Jak to bude vypadat

Srdečně Vás zveme na půldenní výlety, které pořádáme pro Vás, seniory. Letní sezónu jsme pojali jako oslavu středočeské klasiky – již 5. června pojedeme na Konopiště a 3. července poté do Kutné Hory. Na každém z výletů Vás bude čekat postava z historie, společnost dobrovolníků, oběd, prohlídka místa s průvodcem a také zábavný kvíz o hezké ceny.

Náročnost

Výlety jsou různě náročné, uvažte prosím svůj výběr vzhledem ke zdravotnímu stavu. Pomohou Vám k tomu podrobné informace u jednotlivých nabídek výletů.

Jak se přihlásit

Na výlety se můžete přihlásit pomocí formuláře na webu www.vyletyproseniory.cz (u popisu jednotlivých výletů) nebo na telefonu 810 100 500. Rádi se Vám zde budeme věnovat také v případě dalších dotazů. Cena hovoru odpovídá ceně 1 minuty místního hovoru, nemusíte se tedy bát “předražených linek”.


Výlety pro seniory Diakonie ČCE jsou bezpečnou alternativou k tzv. předváděcím akcím všeho druhu, jež zneužívají slabších míst dříve narozených a nutí je uzavírat „výhodné“ obchody. Na rozdíl od obchodních akcí chceme seniorům s naším výletním programem „pouze“ udělat radost příjemně stráveným dnem a poznávací cestou za krásami naší vlasti. Bez předváděcích pastí. Nikdo zde účastníkům nebude předvádět výrobky ani je nutit do „výhodných“ smluv.

Součástí výletů je prohlídka významné památky s průvodcem, oběd, svačina i dobrovolnický doprovod v průběhu dne, účastnický poplatek činí 90 Kč. První výlety proběhnou letos v létě (první již 5. června) a vzhledem k destinacím jsou zatím určeny pro zájemce z Prahy.


Zájemci starší 60 let se mohou přihlašovat na telefonním čísle 810 100 500 nebo na webových stránkách www.vyletyproseniory.cz , kde zároveň najdou všechny další důležité informace.


Na organizaci výletu se finančně i organizačně podílí náš partner, společnost Národní pokladnice.

Počet komentářů: 0

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..