Za blahodárnou solankou se vydejte na Jižní Moravu

Čvc 22 2015

 

 

Věděli jste, že i na jižní Moravě najdete skutečné klenoty, pokud jde o lázeňskou kulturu? Do Lázní Hodonín se díky blahodárným účinkům jodobromové minerální vody neboli solanky sjíždí lázeňští hosté více než 30 let. I díky velkému zájmu o léčebné procedury tady na podzim otevírají nový lázeňský pavilon, zaměřený na denní lázeňství neboli Bliss Day Spa.

 


Vyzkoušejte účinky jodobromových koupelí na vlastní kůži!

Solanka se právem řadí mezi nejkvalitnější vodu na starém kontinentu. Díky vysokému obsahu jodových solí s nízkou mineralizací je často přirovnávána k vodě z Mrtvého moře. Jodobromová voda má výrazné protizánětlivé a lokální hojivé účinky, nejčastěji se aplikuje formou koupelí.

Koupele pomáhají při:

léčbě cévních a neurologických nemocí

chorobách pohybového systému

gynekologických potížích

popáleninových stavech


Ambulantní balíčky nabízí Hodonín i Lednice

Abyste poznali účinky koupelí na vlastní kůži, nemusíte žádat o klasickou lázeňskou péči, kterou hradí zdravotní pojišťovny. Vyzkoušejte jednodenní ambulantní balíčky, které  nabízí jak lázeňský dům v Lednici, tak Lázně Hodonín. Všechny léčebné a relaxační procedury si tak můžete poskládat do jednoho dne a relaxovat od rána až do večera.A jakou nabídku služeb zde najdete? Každé zařízení má svou nabídku služeb a procedur, např. relaxační bazén, vířivé koupele, jodovou gradovnu nebo jodové sprchy, nechybí ani solná, bahenní či parní lázeň.Všechny potřebné informace a nabídky pobytů naleznete přímo na webových stránkách www.laznehodonin.cz a www.lednicelazne.cz a www.blissdayspa.cz.


Počet komentářů: 0

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..